úterý 3. června 2014

MODELY A ČTVRTEČNÍ PREZENTACE


Dopracované velké modely jsou podmínkou odevzdání ateliéru. Ani model Rymic ani Bohnic nejsou zatím hotové. Všechny projekty jsou tedy prozatím ve fázi rozpracovanosti, protože součástí odevzdaného CD musí být i foto Vašeho návrhu zasazeného do hotového modelu. Požadavky na dopracovanost jsou uvedeny v jednom z předchozích příspěvků na blogu.

Malé modely k Bohnicím a Rymicím používající jiný materiál než šedou lepenku, která byla pro všechny závazná, je třeba opravit (netýká se Terezy). Všechny budou umístěny na černém polystyrenu (ořezaném na rozměr modelu), který používala Tereza na svůj model. Budou tak mít pod sebou stejně vysoký sokl a nebudou tak ležet na zemi. Dřevěné bedny nevypadají dobře.


Čtvrteční prezentace začíná v 8:00. Účast všech povinná od začátku do konce.

Každý si připraví max 8 minut dlouhou prezentaci, ve které představí svůj projekt. Zahajovat budou projekty do Bohnic, na jejichž prezentaci bude přítomen i pan náměstek, který si přivede hosta.

Po prezentacích vyhodnotíme projekty. Výměnou za CD s vaším projektem (obsahující plachtu a fotografie modelu) bude možný i zápis do indexu.

Těšíme se!Žádné komentáře: